بالارفتن ازدواج بازیگران بازیگران معروف بازیگران مشهور

بالارفتن: ازدواج بازیگران بازیگران معروف بازیگران مشهور برگزاری مراسم بازیگر مشهور اندونزی بازیگران سینمای بازیگر ازدواج اندونزی

گت بلاگز اخبار حوادث اهواز ، کوی ملت&quot، فوت زن معلول در اتفاق آتش‌سوزی واحد مسکونی در &quot

معاون عملیات شرکت آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از فوت زن مسن در اتفاق آتش‌سوزی یک واحد مسکونی در “کوی ملت” اهواز خبر داد. 

فوت زن معلول در اتفاق آتش سوزی واحد مسکونی در "کوی ملت" اهواز

عبارات مهم : اهواز

معاون عملیات شرکت آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از فوت زن مسن در اتفاق آتش سوزی یک واحد مسکونی در “کوی ملت” اهواز خبر داد.

محمود روزبهانی در گفت و گو با ایسنا – منطقه خوزستان، اظهار کرد: این اتفاق که بامداد امروز (13 دی ماه) در یک واحد مسکونی در طبقه پنجم ساختمانی پنج طبقه در خیابان بیست متری مقیمی زاده در کوی ملت اهواز رخ داد، ساعت 2:29 به سامانه 125 آتش نشانی اطلاع رسانی شد و آتش نشانان دو دقیقه بعد در ساعت 2:31 در محل اتفاق حاضر بودند.

وی با اشاره به شرح وقوع این اتفاق بیان کرد: با وقوع آتش سوزی، مرد مسن صاحبخانه با فریاد تقاضای کمک می کند که بعد از اطلاع رسانی به شرکت آتش نشانی، همکاران ما به سرعت از نزدیکترین ایستگاه به محل اتفاق اعزام شدند. بعد از اینکه پیرمرد صاحبخانه به وسیله آتش نشانان از بالکن واحد مسکونی که هنوز در آتش می سوخت، به بیرون انتقال یافته شد، اعلام کرد که همسر مسن وی در منزل و میان آتش است.

اهواز ، کوی ملت&quot، فوت زن معلول در اتفاق آتش‌سوزی واحد مسکونی در &quot

روزبهانی با بیان اینکه این زوج حدود 60 ساله و مرد مسن دچار مسئله شنوایی و همسر وی معلول بوده هست، افزود: این اتفاق مدت زیادی پیش از اطلاع به شرکت آتش نشانی شروع شده است بود و آتش سوزی مدت طولانی ادامه داشته است ولی زوج مسن به علت پرسشها شنوایی و جسمانی دیر متوجه اتفاق شده است اند.

وی گفت: بنا بر بیانات مرد مسن، وی تلاش کرده که همسر خود را نیز از ساختمان به درون بالکن انتقال یافته کند ولی به علت وسعت آتش سوزی موفق نشده و خود به بالکن رفته و با فریاد همسایه ها را خبر کرده هست. همچنین همسایه واحد کناری در این مدت با شیلنگ از بالکن مجاور به مرد مسن آب می پاشیده است.

معاون عملیات شرکت آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از فوت زن مسن در اتفاق آتش‌سوزی یک واحد مسکونی در “کوی ملت” اهواز خبر داد. 

معاون عملیات شرکت آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز ادامه داد: متاسفانه در این اتفاق زن مسن جان خود را بر اثر شدت سوختگی از دست داد.

وی گفت: همکاران ما بعد از مهار آتش، با بررسی محل اتفاق متوجه می شوند که برق این واحد مسکونی اتفاق دیده از مدتی قبل قطع بوده و زوج مسن از “شمع” جهت روشن کردن منزل استفاده می کردند.

روزبهانی با بیان اینکه علت اتفاق در دست بررسی هست، اظهار کرد: وسعت و گستردگی آتش بسیار زیاد بوده و نشان می دهد که مدت اتفاق نیز طولانی بوده است.

اهواز ، کوی ملت&quot، فوت زن معلول در اتفاق آتش‌سوزی واحد مسکونی در &quot

وی افزود: در این عملیات هشت دستگاه خودروی آتش نشانی از جمله خودروی نجات، تشک نجات و خودروی نردبان و 21 آتش نشان حضور داشتند.

واژه های کلیدی: اهواز | معلول | آتش نشانی | آتش نشانی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz