بالارفتن ازدواج بازیگران بازیگران معروف بازیگران مشهور

بالارفتن: ازدواج بازیگران بازیگران معروف بازیگران مشهور برگزاری مراسم بازیگر مشهور اندونزی بازیگران سینمای بازیگر ازدواج اندونزی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری «شرایط خاص» بعد از جام‌جهانی روی آنتن می‌رود

به گزارش مهر، مراحل تدوین نهایی مجموعه تلویزیونی «شرایط خاص» به وسیله خشایار موحدیان پشت سر گذاشته شده است است و هم اکنون حسین ابوالصدق صداگذاری این سریال را د

«شرایط خاص» بعد از جام‌جهانی روی آنتن می‌رود

«شرایط خاص» بعد از جام جهانی روی آنتن می رود

عبارات مهم : سریال

مجموعه تلویزیونی «شرایط خاص» بعد از جام جهانی فوتبال از شبکه سه سیما پخش می شود.

به گزارش مهر، مراحل تدوین نهایی مجموعه تلویزیونی «شرایط خاص» به وسیله خشایار موحدیان پشت سر گذاشته شده است است و هم اکنون حسین ابوالصدق صداگذاری این سریال را در دست دارد.

تازه ترین سریال کمدی تلویزیون با زوج هنری کامبیز دیرباز و بهرام افشاری، مجموعه ای پربازیگر و پرلوکیشن است که در بیش از ۱۰۰ لوکیشن مهم و فرعی در پایتخت کشور عزیزمان ایران و حومه جلوی دوربین رفته است.

تصویربرداری «شرایط خاص» به کارگردانی وحید امیرخانی و تهیه کنندگی سیدمرتضی فاطمی اوایل خردادماه به آخر رسید و هم اکنون آخرین مراحل فنی آن در حال انجام است تا به زودی و بعد از بازی های جام جهانی فوتبال در شب های تابستان روی آنتن شبکه سه سیما برود.

«شرایط خاص» بعد از جام‌جهانی روی آنتن می‌رود

کامبیز دیرباز، بهرام افشاری، پروانه معصومی، نادر سلیمانی، سیروس گرجستانی، کاظم سیاحی، مریم سعادت، شهره سلطانی، سوگل قلاتیان، معصومه رحمانی، صحرا اسدالهی، مصطفی ساسانی، وحید آقاپور و اسدالله یکتا ترکیب بازیگران سریال تلویزیونی «شرایط خاص» را تشکیل می دهند.

«شرایط خاص» که نگارش فیلمنامه آن برعهده حسین تراب نژاد و احسان لطفیان بوده، یک کمدی قصه گوی موقعیت است که نگاهی گذرا به دفاع مقدس دارد و مضامین اجتماعی با زبانی طنز در آن طرح می شود.

عوامل سریال تلویزیونی «شرایط خاص» عبارتند از تهیه کننده: سیدمرتضی فاطمی، کارگردان: وحید امیرخانی، مدیر تولید: عبدالله شهباززاده، نویسندگان: حسین تراب نژاد، احسان لطفیان، مدیر تصویربرداری: فرشاد گل سفیدی، تدوین: خشایار موحدیان، طراح گریم و صورت پردازی: محمود دهقانی، مدیر صدابرداری: محمدرضا امامی، طراحی و ترکیب صدا: حسین ابوالصدق، طراح صحنه و لباس: حسین مجد، دستیار تولید: حمید سرپیران، برنامه ریز: سامان تفرشی، دستیار کارگردان: ایمان غیرتمند، منشی صحنه: سمیه شهرابی، مدیر تدارکات: علی رضایی، عکاس و تصویربردار پشت صحنه: حمید ضرابی، ساجده مصفا، مدیر روابط عمومی: هادی فیروزمندی.

واژه های کلیدی: سریال | مجموعه | کارگردان | کارگردانی | جام جهانی | کامبیز دیرباز | اخبار فرهنگی و هنری

«شرایط خاص» بعد از جام‌جهانی روی آنتن می‌رود

«شرایط خاص» بعد از جام‌جهانی روی آنتن می‌رود

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz