بالارفتن ازدواج بازیگران بازیگران معروف بازیگران مشهور

بالارفتن: ازدواج بازیگران بازیگران معروف بازیگران مشهور برگزاری مراسم بازیگر مشهور اندونزی بازیگران سینمای بازیگر ازدواج اندونزی

گت بلاگز وب‌گردی مهم ترین غلط های مردان در زندگی زناشویی

ثابت شده است زنان نسبت به مردان طول عمر بیشتری دارند لیکن احساسات مثبت و منفی خود را بروز می دهند. به همسر خود بگویید که پنهان کردن

مهم ترین غلط های مردان در زندگی زناشویی

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، غلط های مردان در زندگی زناشویی ,ما در اینجا تعدادی از عادات مشابه در زیاد مردها را برایتان آورده ایم، تا با خواندن آنها بدانید که این واکنش‌ها مختص همسر شما نیست و در واکنش‌ها اکثر مردها دیده می شود. یادتان باشد، هیچ انسانی کامل نیست.

عبارات مهم : دنیای مجازی – پنهان کردن
بزرگترین غلط های مردان در زندگی زناشویی

زنان زیرک می دانند که گاهی باید چشم های خود را روی عادت بد همسرشان ببندند و اگر رفتاری که از او می بینند واقعا آزار دهنده هست، با گفتگو آن را حل کنند.

اما اگر واقعا شریک زندگی تان را دوست دارید، از نقد و سرزنش کردن او بپرهیزید.

این راه به شما در برقراری رابطه ای مستحکم کمک خواهد کرد.

اگر به دنبال رابطه خوب و با دوام هستید، بر صبر و دانایی خود بیافزایید.

ما در اینجا تعدادی از عادات مشابه در زیاد مردها را برایتان آورده ایم، تا با خواندن آنها بدانید که این واکنش‌ها مختص همسر شما نیست و در واکنش‌ها اکثر مردها دیده می شود. یادتان باشد، هیچ انسانی کامل نیست.

_ نخستین واکنش‌ها نادرست مردان در زندگی زناشویی : اعتیاد به بازی های رایانه ای

نمی دانم آیا ولی امروزه بسیاری از مردان رفتاری شبیه نوجوانان دارند.

آنها ساعت ها روبه روی مانیتور می نشینند و خودشان را با بازی های رایانه ای سرگرم می کنند طوری که واکنش‌ها آنها موجب آزار تمام اعضای خانوده می شود. به نظر من این افراد در دنیای مجازی خود زندگی می کنند. آیا تا به حال به این فکر کرده اید که آیا افراد بعد از یک روز سخت کاری، به بازی های رایانه ای پناه می برند؟ یکی از دوستانم در این باره به من گفت: «بازی استرس را دور می کند». ولی متاسفانه آنها هنوز درک نکرده اند که جهت این کار پیر شده است اند.

اگر می خواهید از این عادت همسرتان رها شوید، تلاش کنید با عالی ترین روش حواس او را پرت کنید تا از دنیای مجازی خود بیرون بیاید.

به عنوان مثال ورزشی گروهی انجام دهید یا روی فعالیت های مورد علاقه او تمرکز کنید.

_ دومین واکنش‌ها نادرست مردان در زندگی زناشویی : پنهان کردن احساسات درونی

برخلاف زنان، بیان احساسات درونی جهت مردان سخت هست.

آنها به دنبال شانه ای جهت گریه کردن نمی گردند و هیچ گاه راز دل ارزش را پیش دیگران فاش نمی کنند. متاسفانه از نظر آنها بیان احساسات نشانه ضعف است و از طرف دیگر اعتقاد دارند که پنهان نمودن آنها عالی ترین راه جهت محافظت از خود و دوری از پرسشها است در صورتی که این واکنش‌ها جهت زنان بسیار آزار دهنده است لیکن هیچ درکی از آن ندارند.

ثابت شده است زنان نسبت به مردان طول عمر بیشتری دارند لیکن احساسات مثبت و منفی خود را بروز می دهند. به همسر خود بگویید که پنهان کردن احساسات می تواند جهت سلامت ذهن و بدن مضر باشد در حالی که بیان ارزش بسیار لذت بخش هست.

_ سومین واکنش‌ها اشتباه مردان در زندگی زناشویی : پوشیدن هر روز یک دست لباس مشابه

مردها پیچیده و عجیب هستند و باید اعتراف کنم که خرید کردن در عادات مورد علاقه آنها نمی گنجد. آنها تمایلی به عوض کردن لباس های کمد خود ندارند لیکن معتقدند که یک جفت کفش، دو جفت شلوار و چند عدد تیشرت جهت این که قشنگ به نظر برسند، کافی هست. ولی زنان بر خلاف آنها عمل می کنند. آنها دوست دارند به همسرشان بقبولانند که خرید کردن بسیار لذت بخش هست.

تنها راه این است که شما خود جهت خرید لباس همسرتان اقدام کنید. تنها در این صورت او از پوشیدن یک دست لباس مشابه دست بر می دارد.

_ چهارمین واکنش‌ها نادرست مردان در زندگی زناشویی : بی توجهی

بی توجهی یکی از آزار دهنده ترین واکنش‌ها مردان هست. تحقیقات نشان داده که مردان زیادی به بیماری فراموشی مبتلا هستند.

این طور به نظر می رسد که آنها در دنیا دیگری سیر می کنند طوری که نمی توانند چیزهایی که جهت زنان اهمیت دارد مانند روز تولد، سالگرد ازدواج و غیره را به خاطر بسپارند. البته زنان باید بدانند که عوامل مختلفی از جمله افسردگی، استرس، فشار کار و خشم بر حافظه آنها تاثیر منفی می گذارد. زنان عاقل در این مواقع، از قبل همسر خود را آگاه می کنند.

آنها باید بدانند که این واکنش‌ها نشانه بی تفاوتی نیست بلکه جزوی از محیط زیست مردان هست.

_ پنجمین واکنش‌ها نادرست مردان در زندگی زناشویی : آنها معتقدند زنان بدترین رانندگان هستند

متاسفانه تمام مردان فکر می کنند که رانندگی زنان خطرناک هست.

یک بار من از همسرم علت این نحوه فکر را پرسیدم و او در جواب گفت: «حتی پیش از زمانی که مردها به این نتیجه برسند، دانشمندان کشف کردند که باید مراقب رانندگی زنانی که پشت فرمان نشسته اند، باشیم.» ولی من واقعا با این جمله مخالفم. به نظر من یک زن به اندازه یک مرد می توانند راننده خوبی باشد ولی مردها مدام تلاش دارند ثابت کنند که علت تمام تصادفات، زنان هستند.

در واقع این زنان هستند که می توانند حتی در بدترین شرایط از تصادف جلوگیری کنند.

منبع: سلامت

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: دنیای مجازی | پنهان کردن | زناشویی | احساسات | رایانه | مردان | زندگی | استرس

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz